Příběh
goodloku

Kdysi spolu Pavel a James zakládali studio manGoweb.

To se povedlo. Kromě velkých i malých webů, systémů a mobilních aplikací tam spolu s ostatními rozjeli i několik vlastních projektů, třeba bikesharing Rekola.

Pavel si asi před rokem pořídil malý statek v Českém Ráji a tím konečně uzrála doba freshů.
Z vlastních jablek, bylinek a dalšího ovoce a zeleniny jsme si začali v kanclu vyrábět vlastní freshe.

No a protože se kolem manGowebu motá spousta kamarádů, najednou jsme dělali každé pondělí ráno stovky freshů a neorganizovaně je vozili po Praze. Po jedné flaštičce do vlastních rukou nebo v bednách na firemní snídaně, módní přehlídky, konference atakdál.

Příběh
goodloku

To bylo zrovna v době, kdy Facebook oznámil spuštění Chatbotů v Messengeru. A my jsme tak přes noc vyzkoušeli, že by tím šly freshe objednávat a platit. Těch nocí a dnů pak bylo trochu víc (především Vilíkových), ale brzy jsme spustili prvního objednávacího chatbota a začali tak pomalinku stavět další hezký projekt.

Technologie umíme, kamarádů máme spousty, ale o gastropodnikání jsme nevěděli nic. Tak jsme postupně nastudovali, jak vyrábět tzv. coldpress freshe pořádně, jak v nich nechat co nejvíc živin a vitamínů, jak je správně chladit, jaké recepty vám nejvíc chutnají, na co máte alergie a kde brát které čerstvé suroviny ve velkém množství.

Postavili jsme freshárnu, naučili se lepit dlaždičky, jezdit na skútrech s bednou plnou skleněných lahví, stali jsme se mistry světa v loupání pomerančů na čas a objevili spoustu dalších věcí. Uvědomili jsme si, že celá krása tkví v dobrém ovoci a zelenině a v jejich zpracování. Že chyby v doručování nebo objednávání se dají odpustit, když je na konci toho příběhu výborný fresh.

Aby bylo objednávání příjemné pro všechny, šlo si nastavovat lépe opakované objednávky, plány, doručovací adresy nebo třeba alergie na některé ingredience, spouštíme taky postupně mobilní aplikaci.

Goodlokárna jede na plné obrátky. Tak vám moc děkujeme, že nás pijete! Pijte dál, na zdraví!